Ашваганда 450 мг 100 капсул

275.00грн 350.00грн Без ПДВ: 275.00грн
Ціна в бонусних балах: 238
  • Виробник: Swanson USA
  • Модель: Ашваганда
  • Бонусні бали: 13
  • Наявність: На складі

Опис

Ашваганда 450 мг 100 капсул

Ашваганда. Боротьба з негативними наслідками стресу. Зміцнює імунну систему і підтримує статеву функцію, діяльність головного мозку.

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ВИРОБНИКА.
Нейтралізує ефекти стресу за допомогою Swanson Ashwagandha (також відомого як зимова вишня). * Захистіть себе захисною силою Ashwagandha!

Вміст:

  • Кожна капсула забезпечує 450 мг чистого ашвагандского кореня

Застосування:

2 капсули 1-2 рази на день, запиваючи водою.

Ця потужна адаптогенна трава, відома багатьом травникам, як відповідь Аюрведи на женьшень, використовувалася в Індії сотні років для зміцнення імунної системи і підтримки функцій організму, які постраждали від стресу. * Наші зручні капсули доставляють потужні 450 мг чистого кореню ашваганди.
Вважається, що ця рослина наділяє «кінською» витривалістю, життєвою силою і сексуальною енергією.
В аюрведичній медицині корінь Ашвагандха грає таку ж роль, як женьшень в китайській, але ашвагандха набагато доступніше і тому дешевше.
Ашвагандха є ефективним ноотропним (поліпшує діяльність головного мозку і пам'яті) і біостимулюючим засобом, застосовуваним при розумовому і фізичному перевтомі, астенічних станах, неврозах, статевої і серцевої слабкості.

Ашвагандха багата цілим комплексом біологічно активних речовин: до її складу входять макро- і мікроелементи, амінокислоти, пептиди, ліпіди, основи нуклеїнових кислот.

Вміщені в Ашвагандха амінокислоти, будучи найважливішими компонентами білків, ферментів, гормонів та багатьох інших біологічно активних речовин, беруть участь в різних біологічних процесах мозку, в білковому і вуглеводному обміні, покращують живлення нервових клітин головного мозку, широко використовуються при психічних, серцево-судинних захворюваннях, підвищують пристосувальні реакції при серцевій недостатності і стресових станах організму.
Ліпідна фракція діє на серцево-судинну систему, нормалізує рівень артеріального тиску, стимулює статеву функцію організму, надає на нього омолоджуючу дію, володіє противосклеротическим дією.
Пептиди регулюють різні біохімічні процеси, захищають організм від чужорідних елементів, позитивно впливають на процеси навчання і пам'ять, регулюють сон, позитивно впливають на лікування шизофренії. Підстави нуклеїнових кислот беруть участь в утворенні генетичного апарату організму, надають стимулюючу дію на посилення захисних функцій організму, мають протипухлинну дію.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре