БАЛАНС ГЕЛЬ ДЛЯ КОНТУРУ ОЧЕЙ 35 мл, Дермастір

1 856.00грн 2 140.00грн Без ПДВ: 1 856.00грн
Ціна в бонусних балах: 1856
  • Виробник: Dermastir, Франция
  • Модель: Баланс гель
  • Бонусні бали: 70
  • Наявність: На складі

Опис

img

БАЛАНС ГЕЛЬ ДЛЯ КОНТУРУ ОКО 35 мл, Дермастір

Гель для контуру очей Дермастір розроблений Лабораторією Алта Кейр розгладжує мімічні зморшки і відновлює пружність шкіри навколо очей і губ.


Завдяки інноваційній вакуумній упаковці, розробленої спеціально для косметичної лінії Дермастір, рН-баланс гелю для контуру очей залишається без змін. У косметології дуже важливо підтримувати рН-баланс гелю для контуру очей на рівні 6,5. Цей баланс з відповідним pH-балансу сліз. Багато креми і гелі для очей розфасовуються в звичайні упраковкі і це призводить до порушення рН-балансу. Вакуумна упаковка Дермастір захищає гель від проникнення патогенних бактерій і несприятливого впливу навколишнього середовища -Окислення і забруднення. Всі ці фактори негативно позначаються на якості кремів і гелів.

  • Інноваційна вакуумна упаковка
  • Знімає набряки під очима
  • надає сяйво
  • Зменшує темні кола під очима

ВМІСТ

35 мл вакуумний флакон

Опис

Коли Ви купуєте гель для області навколо очей, необхідно звертати увагу на упаковку. У безповітряному упаковці креми і гелі зберігають свої властивості до останньої краплі. Лабораторія Альта Кер розробила безповітряну упаковку -термос, захищаючи, таким чином, продукт від різкого перепаду температур. Гель для контуру очей Дермастір продається об'ємом 35 мл, оскільки завдяки унікальній упаковці їм можна користуватися в довгостроковій перспективі, не боячись, що гель втратить свої властивості. На відміну від продукції Дермастір, конкуренти змушені вдаватися до упаковки всього 15 або 20 мл.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Нанести на область навколо очей, розподіляючи від внутрішнього куточка до зовнішнього. Можна використовувати під макіяж. Моментально вбирається, не залишає слідів, підходить для застосування як вранці, так і ввечері.

Вакуумна упаковка Дермастір захищає гель від проникнення патогенних бактерій і несприятливого впливу навколишнього середовища, окислення і забруднення. Всі ці фактори негативно позначаються на якості кремів і гелів. Коли Ви купуєте гель для області навколо очей, необхідно звертати увагу на упаковку. У безповітряному упаковці креми і гелі зберігають свої властивості до останньої краплі. Лабораторія Альта Кер розробила безповітряну упаковку - термос, захищаючи, таким чином, продукт від різкого перепаду температур. Гель для контуру очей Дермастір продається об'ємом по 35 мл, оскільки завдяки унікальній упаковці їм можна користуватися в довгостроковій перспективі, не боячись, що гель втратить свої властивості

Відгуки (2)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре