БАЛАНС КРЕМ ДЛЯ КОНТУРУ ОЧЕЙ 35 мл , Дермастір

1 856.00грн 2 140.00грн Без ПДВ: 1 856.00грн
Ціна в бонусних балах: 1856
  • Виробник: Dermastir, Франция
  • Модель: Dermastir
  • Бонусні бали: 70
  • Наявність: На складі

Опис

img

  БАЛАНС КРЕМ ДЛЯ КОНТУРУ ОЧЕЙ 35 мл , Дермастір 


Крем для контуру очей Дермастір це спосіб приховати Ваш вік. Станом шкіри навколо очей, можна визначити справжній вік людини. Правильно підібраний догляд для шкіри навколо очей, дозволить виглядати молодше. Крем для контуру очей Дермастір в поєднанні з патчами для контуру очей і огірковим ампулами це відмінне рішення. Крем для контуру очей Дермастір розроблений Лабораторією Алта Кейр розгладжує мімічні зморшки і відновлює пружність шкіри навколо очей і губ. Крем утворює бар'єр і усуває негативний вплив навколишнього середовища. Зменшує темні кола та набряки під очима.

Вміст

35 мл вакуумний флакон

ОПИС

Крем для контуру очей Дермастір це спосіб приховати Ваш вік. Станом шкіри навколо очей, можна визначити справжній вік людини. Правильно підібраний догляд для шкіри навколо очей, дозволить виглядати молодше. Крем для контуру очей Дермастір в поєднанні з патчами для контуру очей і огірковим ампулами це відмінне рішення. Крем для контуру очей Дермастір розроблений Лабораторією Алта Кейр розгладжує мімічні зморшки і відновлює пружність шкіри навколо очей і губ. Крем утворює бар'єр і усуває негативний вплив навколишнього середовища. Зменшує темні кола та набряки під очима. Цей крем ефективний тому, що він поміщений в вакуумну упаковку.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Нанести на область навколо очей, розподіляючи від внутрішнього куточка до зовнішнього. Можна використовувати під макіяж. Моментально вбирається, не залишає слідів, підходить для застосування як вранці, так і ввечері.

У косметології дуже важливо підтримувати рН-баланс гелю для контуру очей на рівні 6,5. Цей баланс з відповідним pH-балансу сліз. Багато креми і гелі для очей розфасовуються в звичайні упраковки і це призводить до порушення рН-балансу.

Вакуумна упаковка Дермастір захищає крем від проникнення патогенних бактерій і несприятливого впливу навколишнього середовища, окислення і забруднення. Всі ці фактори негативно позначаються на якості кремів і гелів. Коли Ви купуєте гель для області навколо очей, необхідно звертати увагу на упаковку. У безповітряному упаковці креми і гелі зберігають свої властивості до останньої краплі. Лабораторія Альта Кер розробила безповітряну упаковку - термос, захищаючи, таким чином, продукт від різкого перепаду температур. Крем для контуру очей Дермастір продається об'ємом по 35 мл, оскільки завдяки унікальній упаковці їм можна користуватися в довгостроковій перспективі, не боячись, що крем втратить свої властивості

  • Інноваційна вакуумна упаковка
  • регенерує
  • Заповнює зморшки навколо очей
  • Мінімізує тонкі лінії

Відгуки (5)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре