Босвелія 400 мг 100 капсул

249.00грн 295.00грн Без ПДВ: 249.00грн
Ціна в бонусних балах: 249
  • Виробник: Swanson USA
  • Модель: Босвелия
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Нет в наличии

Опис

Босвелия 400 мг 100 капсул

Ефективна поживна цінність для суглобів. Кожна капсула містить 400 мг Босвелії.

Рекомендації щодо застосування: В якості харчової добавки приймайте по 1 2 капсули два-три рази на день з водою.

Засіб на основі екстракту смоли дерева босвеллії, ефективного при запальних процесах опорно-рухового апарату. Препарат не виявляє подразнювальної дії на шлунково-кишковий тракт.

Босвелія забезпечує комплексну підтримку опорно-рухового апарату. В основі продукту - екстракт однойменного рослини, який завдяки вмісту босвелліевих кислот в першу чергу зменшує запальні процеси, допомагає поліпшити кровообіг в м'язових тканинах і зміцнити структуру хрящів.

В ході досліджень індійські вчені встановили, що при прийомі босвеллії відзначається ефективне зменшення набряклості і больових відчуттів у хворих на ревматоїдний артрит. Механізм її дії схожий з механізмом дії нестероїдних протизапальних препаратів, але без властивих їм побічних ефектів.

Принцип дії босвелліевих кислот на кістково-м'язову систему полягає в наступному. Ці кислоти ефективно блокують синтез лейкотрієнів, гормоноподібних речовин, які є одним з головних факторів запалення в хребті, хрящах, зв'язках, сполучної тканини, навколосуглобових рідини. Вони також перешкоджають проникненню в хрящ і суглобову рідину білих кров'яних клітин - лейкоцитів, тим самим не тільки сприяючи ослаблення запальної реакції, а й безпосередньо зменшуючи ступінь ураження суглобового хряща.

Босвеллия цінується і за зміцнювальний вплив на структуру хряща і кісткової тканини. Босвелліевие кислоти перешкоджають виробленню спеціальних ферментів, що руйнують хрящ, зменшують виділення з сечею структурних компонентів хрящової тканини, таких як гидроксипролин, гексозаміни і уроновая кислота, сповільнюючи руйнування хряща і, навпаки, прискорюючи відновлювальні процеси. Ця дія рослини безпосередньо пов'язано зі зменшенням больових відчуттів і набряклості суглобів.

У числі інших оздоровчих ефектів босвелліевие кислоти також покращують кровообіг в запалених суглобових тканинах, сприяють зміцненню та відновленню пошкоджених судин, полегшують доступ крові і поживних речовин до місць ушкодження.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре