Вітамін Д3 1000 IU 60 капсул

205.00грн Без ПДВ: 205.00грн
Ціна в бонусних балах: 169
  • Виробник: Swanson USA
  • Модель: Витамин
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: На складі

Опис

Вітамін Д3

ВМІСТ:

1 капсула містить:

Вітамін Д-3 (холекальциферол) 1000 IU. 1 Капсула забезпечує 125% денну норму для дорослих.

Забезпечення підтримки кісткової тканини природним чином від виробника Swanson. Вітамін D підтримує імунне та емоційне здоров'я.

Рецептори до гормону D знаходяться по всьому тілу: в травному тракті, яєчниках, тестикулах, фаллопієвих трубах, в зубах, в слинних залозах, в клітинах підшлункової залози (що виробляють інсулін), в клітинах шлунка, які виробляють соляну кислоту і т.д. Гормон D повністю вбудований в механізми гормональної регуляції організму. Під рівень гормону D адаптуються естрогени і тестостерон. Тому вересень, коли рівень гормону D на піку, є оптимальним часом для зачаття. Гормони щитовидної залози чуйно реагують на рівень гормону D. Коли він високий, рівні клітинної енергії та загального обміну збільшуються.

Загальний рівень гормону D необхідний для правильної організації обміну кальцію в організмі. Зараз найчастіше прийнято пояснювати наявність остеопорозу, поганих зубів і т.д. дефіцитом кальцію. Насправді порушення обміну кальцію викликані дефіцитами гормону D і вітаміну К2.

Основна функція вітаміну D - забезпечення нормального росту і розвитку кісток, попередження рахіту та остеопорозу. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині, таким чином, перешкоджаючи остеомаляції (розм'якшення) кісток.

Поступаючи в організм, вітамін D всмоктується в проксимальному відділі тонкого кишечника, причому обов'язково в присутності жовчі. Частина його абсорбується в середніх відділах тонкої кишки, незначна частина - в клубової. Після всмоктування кальциферол виявляється в складі хіломікронів у вільному вигляді і лише частково в формі ефіру. Біодоступність становить 60-90%.

Вітамін D впливає на загальний обмін речовин при метаболізмі Ca2 + і фосфату (НРО2-4). Перш за все, він стимулює всмоктування з кишечника кальцію, фосфатів і магнію. Важливим ефектом вітаміну при цьому процесі є підвищення проникності епітелію кишечника для Ca2 + і Р.

Вітамін D є унікальним - це єдиний вітамін, який діє і як вітамін, і як гормон. Як вітамін він підтримує рівень неорганічного Р і Са в плазмі крові вище порогового значення і підвищує всмоктування Са в тонкій кишці.

В якості гормону діє активний метаболіт вітаміну D - 1,25-діоксіхолекаціферол, що утворюється в нирках. Він впливає на клітини кишечника, нирок і м'язів: в кишечнику стимулює вироблення білка-носія, необхідного для транспорту кальцію, а в нирках і м'язах посилює реабсорбцію Ca ++.

Вітамін D3 впливає на ядра клітин-мішеней і стимулює транскрипцію ДНК і РНК, що супроводжується посиленням синтезу специфічних протеидов.

Однак роль вітаміну D не обмежується захистом кісток, від нього залежить сприйнятливість організму до шкірних захворювань, хвороб серця і раку. У географічних областях, де їжа бідна вітаміном D, підвищена захворюваність атеросклерозом, артрити, діабет, особливо юнацьким.

Він попереджає слабкість м'язів, підвищує імунітет (рівень вітаміну D в крові служить одним з критеріїв оцінки очікуваної тривалості життя хворих на СНІД), необхідний для функціонування щитовидної залози і нормального згортання крові.

Так, при зовнішньому застосуванні вітаміну D3 зменшується характерне для псоріазу лущення шкіри.

Є дані, що, покращуючи засвоєння кальцію і магнію, вітамін D допомагає організму відновлювати захисні оболонки, що оточують нерви, тому він включається в комплексну терапію розсіяного склерозу.

Вітамін D3 бере участь в регуляції артеріального тиску (зокрема, при гіпертонії у вагітних) і серцебиття.

Вітамін D перешкоджає росту ракових клітин, що робить його ефективним в профілактиці та лікуванні раку грудей, яєчників, передміхурової залози, головного мозку, а також лейкіміі.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре