МСМ (метилсульфонилметан),1500 мг, 120 капсул

490.00грн Без ПДВ: 490.00грн
Ціна в бонусних балах: 340
  • Виробник: Swanson USA
  • Модель: МСМ
  • Бонусні бали: 17
  • Наявність: На складі

Опис

TruFlex МСМ (метілсульфонілметан), 1500 мг, 120 капсул

Унікальне додаток забезпечує біологічно активну форму основної мінеральної сірки і відповідає за те, щоб дати тканинам основне живлення, щоб ваші суглоби працювали гладко.

МСМ також відмінно підходить для підтримки здорового волосся, шкіри та нігтів.

Особливо виражені ці зміни відбувається з віком, коли концентрація Метилсульфонілметан в організмі падає. Тому так важливо постійно поповнювати запаси цієї речовини в нашому тілі.

MSM- поставляє біологічно доступну природну сірку, щоб допомогти сформувати антиоксиданти N-ацетилцистеїн і глутатіон і служити основною поживною речовиною в здорових суглобах.

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте по 1-2 таблетці в день з або без їжі або за приписом дієтолога.

  • Мінерал краси. Сірка - це один з головних мінералів краси. Вона необхідна для синтезу колагену і кератину, основних складових шкіри (колаген), волосся і нігтів (кератин).
  • Підтримує здоров'я імунної системи. За допомогою сірки в організмі відбувається вироблення імуноглобулінів, які підвищують наш імунітет.
  • Підтримує здоровий стан суглобів. Сірка входить до складу хрящової тканини і бере участь в її формірованіі.Она необхідна для зняття запальних процесів при артриті, міозиті, бурситі і інших захворюваннях.
  • Стабілізує рівень цукру в крові. Сірка є важливим інгредієнтом численних регулюючих речовин (ферментів, вітамінів, гормону інсуліну).
  • Очищення організму від шкідливих речовин. Повноцінна робота системи детоксикації організму неможлива без достатнього надходження сірки, яка допомагає нейтралізувати й виводити токсини з організму.

МСМ ефективний при різних шлунково-кишкових розладах.

МСМ активно діє проти ряду паразитів кишкового і сечостатевого тракту, таких, як лямблії, трихомонади і круглі черв'яки, конкуруючи з ними за сполучні ділянки на поверхні слизових, тим самим, блокуючи контакт збудників зі слизовими оболонками.

Протиалергічна дія. І ще одна унікальна властивість МСМ. На відміну від інших сполук сірки, які часто входять до складу фармпрепаратів і консервантів (сульфати, сульфіди і інші сульфаформи сполук сірки) МСМ не тільки не дає алергічних реакції, а має протиалергічну дію. Причому позитивний ефект відзначається при алергії, пов'язаної як з побутовими подразниками, так і з харчовими і лікарськими алергенами.

Показанням до застосування МСМ є найрізноманітніші захворювання: алергії, хвороби легенів і бронхіальна астма, артрозо-артрити, захворювання шлунково-кишкового тракту, системний червоний вовчак, діабет, неврози і стреси, шкірні захворювання, опіки, рубцеві процеси, вугри.


Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре