Dermastir Ampoules - Ампули Люкс з гіалуроновою кислотою №10

3 136.00грн 3 300.00грн Без ПДВ: 3 136.00грн
Ціна в бонусних балах: 3136
  • Виробник: Dermastir, Франция
  • Модель: Dermastir Ampoules
  • Бонусні бали: 150
  • Наявність: На складі

Опис

img

Dermastir Ampoules - Ампули Люкс з гіалуроновою кислотою №10

Гіалуронова кислота це несульфірованний глюкозаміногликан, розподілений по з'єднувальним, епітеліальних і нервових тканинах. Це один з основних компонентів екстрацелюлярного матрікса. Зазвичай, людина вагою в 70 кг має в своєму тілі приблизно 15 г гіалуронової кислоти, третина якої щодня розпадається. Гіалуронова кислота це також основний компонент шкіри, де вона залучена у відновлювальні процеси. Коли шкіра довго перебуває впливом ультрафіолету, вона запалюється (покривається опіками), і перестає виробляти гіалуронову кислоту в потрібних кількостях. При таких умовах, деградація гіалуроннової кислоти відбувається ще швидше. Продукти розпаду гіалуронової кислоти накопичуються в шарах шкіри.

  • бореться з ознаками старіння, такими як зморшки
  • забезпечує об'єм
  • підтримує воду всередині позаклітинного простору, зволожує шкіру і збільшує її обсяг і щільність
  • відновлення тканин
  • при місцевому застосуванні Dermastir Hyaluronic проникає в шкіру і поповнює природні рівні вже присутньої гіалуронової кислоти

Вміст:

10 ампул по 2 мл


Гіалуронова кислота відіграє важливу роль у зовнішньому вигляді та здоров'ї Вашої шкіри. Шкірний матрикс складається з гіалуронової кислоти, колагену і еластину.

За своєю природою, гіалуронова кислота утримує воду як губка, абсорбуючи води більше в 1000 разів своєї ваги. Це її властивість допомагає притягнути і втримати воду в межах міжклітинної простору, зволожуючи шкіру, надаючи їй об'єм. Гіалуронова кислота так само залучена в транспортування необхідних поживних речовин в клітини.

З віком шкірні тканини тераяют вологу і колаген руйнується. Шкіра постійно знаходиться під впливом зовнішніх агресорів, таких як сонце, і поступово клітини стають нездатні виробляти гіалуронову кислоту. Дослідження показали, що стара шкіра містить в своєму складі набагато меншу кількість гіалуронової кислоти, чим молода. При втраті волокон еластину, шкіра стає менш пружною, з'являються зморшки і загальні характеристики старості.

Гіалуронова кислота швидко вбирається в шкіру борючись з ознаками старіння, такими як зморшки.

Зміст гіалуронової кислоти в шкірі з віком змінюється. В результаті, епідерміс стоншується, старіє, знижується рівень вологості в шкірі.

При зовнішньому застосуванні, ампули Дермастір проникають всередину шкіри, і заповнюють рівень гіалуронової кислоти в шкірі.

Ампули Дермастір дають гарантію якості. Цей продукт виготовлений у Франції. Лабораторія Альта Кер перша, хто випустив цей продукт на ринок для широкого споживача. Раніше продукцію такого сорту можна було знайти лише в салонах краси.

Спосіб застосування:

Відламати верхівку ампули. Нанести вміст на поверхню шкіри, а також навколо очей і губ або змішати з кремом або маскою. Втерти в проблемні місця.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Уникати перебування на сонці. Уникати потрапляння в очі. При попаданні в очі, промити водою. Верхівку ампули зламати використовуючи хустку або серветку.


  • Простота использования

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре