Куркумін, 720 mg, 30 капсул

149.00грн 255.00грн Без ПДВ: 149.00грн
Ціна в бонусних балах: 159
  • Виробник: Swanson USA
  • Модель: Куркумин
  • Бонусні бали: 8
  • Наявність: На складі

Опис

Куркумін, 720 mg, 30 капсул

Куркумін є 95% концентратом куркуміноїди, потужних антиоксидантів. Куркума, одна з найбільш ефективних харчових добавок, коли-небудь існуючих.

Куркумін є 95% концентратом куркуміноїди, потужних антиоксидантів, що зустрічаються в корені куркуми. Зокрема, куркумін і його похідні допомагають підтримувати антиоксидантний статус і мінімізувати оксидативний стрес.

1 капсула 1-2 рази на день (720-1440 mg)

1. Куркума містить біологічно активні сполуки з потужними лікувальними властивостями
2. Протизапальні процеси суглобів
3. Боротьба з старінням.
4. Протиракову засіб та інші корисні властивості куркумина.
5. Управління вагою.


Всім відома куркума спеція. Однак в куркумі міститься дуже низька кількість (близько 3%), куркумина, який дійсно мають лікувально-профілактичні властивості і робить цінної цю спецію.

Це найбільш важливий елемент у куркумі. Він має потужні протизапальні ефекти і є дуже сильним антиоксидантом. Більшість досліджень з цієї трави використовують куркума екстракти, що містять в основному сам куркумін, з дозуванням зазвичай більше 1 грама в день. Було б дуже важко досягти цього споживання просто використовуючи спеції куркуми в ваших продуктах.

Тому, якщо ви хочете отримати користь від куркумина, то недостатньо щодня посипати куркумою свої продукти, необхідно приймати екстракт, що містить значну кількість куркумина.

Ключ до користі від куркуми з'являється, коли досягнута висока концентрація природних сполук, відомих, як куркуміноїди, які володіють потужними можливостями антиоксиданту.

З давніх часів, травники Індії використовували куркуму в якості природного засобу для серцево-судинної системи, печінки, тонусу, і загального здоров'я.
Сучасна наука показала, що куркума містить унікальні фітохімічні, відомі як куркуміноїди, які мають потужну антиоксидантну дію і підвищують активність ендогенних антиоксидантних ферментів організму, забезпечуючи один-два удари, які нокаутують вільні радикали. Капсули мають потужний 720 мг (сертифікована органічна формула) куркуми, збагаченої сертифікованим органічним чорним перцем, що забезпечує оптимальну біологічну доступність.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре