Трибулус 250 мг 120 капсул

280.00грн Без ПДВ: 280.00грн
Ціна в бонусних балах: 234
  • Виробник: Swanson USA
  • Модель: Трибулус
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: На складі

Опис

Трибулус 250 мг 120 капсул

Стимулює вироблення тестостерону; підвищує лібідо; знижує ризик появи захворювань серця; підвищує потенцію; стимулює обмін речовин

Трибулус Террестріс - це рослина, яка росте в деяких регіонах з помірним і тропічним кліматом. Протягом століть воно відігравало важливу роль в народній медицині. Стародавні греки використовували трібулус як діуретик (він насправді проявляє сечогінні властивості, і в цьому одна з додаткових його переваг) і засоби, що піднімає настрій. В Індії трібулус застосовувався як діуретик і антисептик, в той час як в Китаї ця рослина використовувалося як один із засобів для лікування цілого ряду захворювань печінки, нирок і серцево-судинної системи.

Трибулус неймовірно насичений високоактивними біологічними речовинами, такими як флавоноїди, алкалоїди та інші. Які з фармакологічно активних метаболітів і в яких кількостях входять до складу вже готової добавки, залежить від того, яка частина рослини використовується для її виготовлення, але, як правило, найбільша концентрація спостерігається в листі і плодах. При цьому важливу роль відіграє та обставина, в яких умовах рослину було вирощено і зібрано.

Показання до застосування

  • Хвороби нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрит, ниркова недостатність).
  • Хвороби репродуктивної системи:

У чоловіків:

 імпотенція, зниження лібідо, безпліддя (оскільки для формування зрілих сперматозоїдів потрібно щонайменше 80 днів, мінімальний терапевтичний ефект досягається за 80-90 днів, тобто дорівнює повному циклу сперматогенезу), для збільшення сили м'язів і їх маси у спортсменів;

У жінок:

фригідність, безпліддя (препарат призначають з 1-го по 12-й день менструального циклу. Комбінування з препаратами, які стимулюють овуляцію, дає кращі результати), синдром передменопаузи, передменструальний синдром, клімактеричний синдром.

Застосовувати - по 1 капсулі в день

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів. Експерименти на тваринах показали дуже низьку токсичність Трибулус Террестріс. Побічних реакцій у людей не відзначається. Немає свідчень його ембріотоксичності або тератогенності. Однак прийом препарату слід припинити під час вагітності або годування груддю. Не слід призначати препарат при гіпертрофії простати.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре